První hodnocení 1-3 kapitoly
Julie – má již přečteno celkem 14. kapitol tudíž její hodnocení je komplexní : "myslím si, že se kniha bude líbit spousty dětem. Řekla jsem kamarádkám a až k nám přijedou dám jim část přečíst. Prý se na to moc těší.

Mně osobně se moc líbí (mám ráda napínavé knížky).

Děj - rozuměla jsem všemu a líbí se mi styl psaní prostě je napínavá a super."Dominik, Daniel, David – 1. kapitola se nám zalíbila, děj je zajímavý, hezky napsáno


Karolína – 1. kapitola se mi moc líbila. Nebyla moc zajímavá ale i přesto mě bavila.

2. kapitola byla o hodně lepší, zajímavější, jen mě moc nebavila část kde jsme se dozvídali přezdívky apod. o kamarádech a samotné Míši.

3. kapitola mě bavila nejvíc, byla zajímavá, napínavá i jsem se něco dozvěděla. V žádné části jsem se nenudila. Tahle kapitola mě opravdu zaujala.


Lucka – 1. kapitola se mi moc líbila, byla zajímavá a vůbec jsem se při čtení nenudila. Jediné co bych možná vytkla je délka, podle mě je krátká, ale jinak nemá žádnou chybu.

2. kapitola se mi moc líbila. Stejně jako první byla zajímavá a vůbec nebyla nudná. Žádnou výtku k ní tentokrát nemám, jelikož délka je tak akorát.

3. kapitola se mi moc líbila. Byla zajímavá a ani trošku nudná. Délka byla akorát. Moc se mi líbilo, že tam bylo vysvětleno, jak vypočítali to číslo 3, tedy číslo toho magického úplňku.


Markéta – 1. kapitola mně zaujala je krátká a stručná. Líbí se mi jak na začátku se hned vysvětlí, co jsou ty Mucošci.

Ve 2. kapitole se mi líbí, že tam nechybí humor a že dokáže čtenáře dobře naladit. Přezdívky, vtipné historky z minulosti, mně pobavili a líbili se mi tam.

3. kapitola Legenda v kapitole mně nadchla velice mně zaujala. Trošku mi v ní chyběli Mucošci. Zaujala mně též i magie která se zde objevila.


Martina Heš Hudečková – šperkařka textů

1. kapitola napínavý od samého začátku – super, slzy sošky …

2. popisy lidí z party se mi líbí, vtipný pasáže (třeba A jestli se zeptáš ještě… co je pečeť? ... tak ti namouduši sním všechny sušenky)

3. super těším se další kapitolu :-)))

59 zobrazení2 komentáře

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše